e Ziemassvētku un Jaunā Gada ceļojumi / LAIMTŪRE - Tūrisms - Izklaide / Atpūta - Reklāma un sludinājumi - TopReklama.lv
» Sludinājumi » Izklaide / Atpūta » Tūrisms
Mani sludinājumi

Ziemassvētku un Jaunā Gada ceļojumi / LAIMTŪRE

EUR 19,-
Ziemassvētku un Jaunā Gada ceļojumi / LAIMTŪRE
Ziemassvētku un Jaunā Gada ceļojumi / LAIMTŪREZiemassvētku un Jaunā Gada ceļojumi / LAIMTŪRE
Sludinājuma papildinformācija
Pilsēta / Reģions:Rīga
Datums:15 / 09 / 2018
Mājas lapaapskatīt
Izvietot sludinājumu
Lai izceltu šo sludinājumu portālā TopReklama.lv, nosūtiet SMS kodu uz tālruni 1881
Izcelt uz 1 mēnesi (€1.55) TOPR a25297
Izcelt uz 3 mēnešiem (€2.95) TOPR b25297
Piemēram, ja vēlaties izcelt sludinājumu uz 3 mēnešiem, Jums jāuzraksta SMS ar tekstu TOPR b25297 un jānosūta tā uz tālruni 1881
mobile operators
Sazināties: SIA LAIMTŪRE Sūtīt e-pastu
Tālr.: +371 27883328
Kā Tu sapņo sagaidīt Jauno 2019. Gadu? Vēlies mierīgu atpūtu SPA viesnīcā ar gardu Jaungada banketu, vai iespējams sapņo sagaidīt Jauno 2019. Gadu skaļi, vienā no Eiropas galvaspilsētām? Izbaudi Ziemas pasaku Sanktpēterburgā 4* viesnīcā pašā pilsētas centrā ar īpašu Jaunā gada programmu!

Ziemassvētkus nevar iedomāties bez piparkūkām, mandarīniem un karstvīnu! Protams, tas viss ir Ziemassvētku tirdziņos! Braucam uz skaistākiem un košākiem Eiropas Ziemassvētku tirdziņiem, izrotātām pilsētām ar Ziemassvētku eglītēm un Ziemassvētku vecīšiem!

Ziemassvētki – brīnumu laiks! Vēlēšanās piepildās! Liels palīgs svētku īstenošanā ir Ziemassvētku vecītis! Braucam pie īstiem Ziemassvētku vecīšiem ciemos! Belovežas gāršā ir Ziemassvētku vecīša rezidence, un viņš aicina katru iepazīt vietu, kur sākās Ziemassvētku brīnumi! Polijas Ziemassvētku vecītis sagaida ar izklaidēm un spēlēm, protams, dāvanas arī būs!

Vārdu sakot – braucam! Ir laiks uzdāvināt sev un citiem īstu Ziemassvētku dāvanu – ceļojumu! Katrs atradīs tieši to, ko meklē! Pilnu aprakstu skaties www.laimture.lv vai zvani mums 27883328, mēs labprāt pastāstīsim vairāk un palīdzēsim izvēlēties pareizo!

08.12. Lielais Ziemassvētku Gadatirgus Viļņā! Dienas ekskursija uz Lietuvu. Ziemassvētku gadatirgū varēs atrast visu, lai sagatavotos brīnišķīgiem un spilgtiem Ziemassvētkiem! Iepirkšanās tūre pirms Ziemassvētkiem!

15.12. Lielais Tallinas Ziemassvētku gadatirgus! Vienas dienas ekskursija uz Igauniju ar autobusu! Laiks atrast visas ziemassvētku dāvanas! Trīs dienas Tallinas Dziesmu svētku estrādē var baudīt tradicionālās Ziemassvētku dziesmas pazīstamu igauņu izpildītāju sniegumā, braukt ar Ziemassvētku vilcienu, skaitīt pantiņus Ziemassvētku vecītim, rotaļāties un daudz ko citu!

22.12. Ziemassvētku pasaka un Eiropas krāšņākie ziemassvētku tirdziņi – Prāga, Vīne un Drēzdene. Ziemassvētku ceļojums ar autobusu uz Vāciju un Čehiju (5 dienas). Apmeklētās pilsētas ceļojuma laikā: Drēzdene - Prāga – Vīne

22.12. Ziemassvētku pasaka Sanktpēterburgā. Ceļojums ar autobusu uz Krieviju. Apmeklētās vietas ceļojuma laikā: Pleskava – Sanktpēterburga – Ermitāža – Puškina: Katrīnas pils un parks - Jusupovas pils. Sanktpēterburga Ziemassvētku laikā – ziemas pasaka „Ziemeļu Venēcijā”. Ziemassvētku eglīšu rotājumi, siltās adītās zeķes, dūraiņi, saldumi, suvenīri un daudz pārsteigumu!

22.12. Baltie Ziemassvētki Eiropas galvaspilsētās: Budapešta, Bratislava un Vīne! Apmeklētās pilsētas ceļojuma laikā: Budapešta – Vīne – Bratislava – Brno - Katovice. Ziemassvētku ceļojums ar autobusu uz Ungāriju. Aicinam Jūs doties ceļojumā uz pasakaino Ungāriju! Jūs sagaida vesels piedzīvojums! Budapešta un atpūta Egeras termālos baseinos, un, protams Ziemassvētku pilsētas!

25.12. Baltkrievija – ciemos pie Ziemassvētku vecīša pasaku rezidencē – Belovežas gāršā! Ziemassvētku ceļojums ar autobusu. Apmeklētās vietas ceļojuma laikā: Minska – Ņesviža, Ņisvižas pils – Ziemassvētku Vecīša rezidence, vecākajā un lielākajā Eiropas pasaku mežā – Belovežas gārša - Belostoka. VISAS NORĀDĪTĀS EKSKURSIJAS, MUZEJI, IEEJAS BIĻETES UN PUSDIENAS IR IEKĻAUTAS IZBRAUKUMA EKSKURSIJAS CENĀ!

25.12. Eiropas skaistākās Ziemassvētku pilsētas: Bavārijas un Elzasas reģionu rotājumi! Berlīne – Bavārija: atrakciju parks “EUROPA-PARK” – Francija: Strasbūra – Bādenbādene, termālie baseini - Nirnberga. Ziemassvētki ir laiks, kad Eiropas pilsētas ietērpjas svētku rotā. Mirdzošas ielas, svētku egles un neiztrūkstošie ziemassvētku tirdziņi ar piparkūku un karstvīna aromātu!

26.12. Lielā Jaunā gada iepirkšanās: Berlīne un Drēzdene! Apmeklētās vietas ceļojuma laikā: Berlīne – akvaparks „Tropiskā sala”, iespēja apmeklēt Berlīnes zoodārzu – Drēzdene – Cvingers, iepirkšanās centrs „Elbas Parks”

26.12. Salatēvu ciemā apmeklēsim Ziemassvētku vecīša māju, salavecis pastāstīs dažādus Ziemassvētku stāstus, uzcienās ar karstu tēju, vai karstu šokolādi un, protams- bilde ar Ziemassvētku vecīti! Tālāk dosimies uz Ziemassvētku vecīša darbnīcu. Ziemassvētku Vecīša rezidence Zakopānos! Ziemassvētku ceļojums ar autobusu bērniem.

29.12. Jaunais 2019. gads Sanktpēterburgā! Jaungada ceļojums uz Sanktpēterburgu. Dzīvošana, Jaungada bankets un Jaungada programma 4* viesnīcā Ziemeļu Venēcijas - Sanktpēterburgas centrā! Apmeklētās vietas ceļojuma laikā: Pleskava – Sanktpēterburga – Ermitāža, multimediju lāzeru šovs – Pētera un Pāvela cietoksnis, Ledus skulptūru festivāls, Jusupovas pils

30.12. Jaunā 2019. gada sagaidīšana Krakovā un Jaungada diena SPA termālos baseinos Zakopānos! Jaunā Gada ceļojums uz Poliju ar autobusu. Apmeklētās vietas un pilsētas ceļojuma laikā: Varšava – Veļička – Кrakova – Zakopane – Augstie Tatri!

30.12. Jaunā 2019. gada sagaidīšana Varšavā – Gaismas labirinti, tūkstoši krāsainu lampiņu un Fantāziju dārzs! Jaungada ceļojums ar autobusu. Apmeklētās vietas ceļojuma laikā: Vilanovas pils un parka komplekss - Kopernika Zinātnes centrs - Varšavas vecpilsētā un tās Ziemassvētku tirdziņi - tirdzniecības centrs „ARKADIA”

30.12. Jaunā Gada sagaidīšana un Jaungada bankets Sāremā! SPA atpūta, ziemas prieki, Jaunā Gada programma, balle un gards bankets ar šampanieti!
Izceltie sludinājumi
<
Lietošanas noteikumi | Reklāma portālā | Mani sludinājumi | Sazināties ar mums
Visas tiesības aizsargātas © 2019 TopReklama.lv