topspeles.lv
» Sludinājumi » Izklaide / Atpūta » Tūrisms
Mani sludinājumi

Karēlija. Kiži sala – Valaama sala – Solovku salas / LAIMTŪRE

EUR 430,-
Karēlija. Kiži sala – Valaama sala – Solovku salas / LAIMTŪRE
Sludinājuma papildinformācija
Pilsēta / Reģions:Rīga
Datums:25 / 02 / 2019
Izvietot sludinājumu
Lai izceltu šo sludinājumu portālā TopReklama.lv, nosūtiet SMS kodu uz tālruni 1881
Izcelt uz 1 mēnesi (€1.55) TOPR a26737
Izcelt uz 3 mēnešiem (€2.95) TOPR b26737
Piemēram, ja vēlaties izcelt sludinājumu uz 3 mēnešiem, Jums jāuzraksta SMS ar tekstu TOPR b26737 un jānosūta tā uz tālruni 1881
mobile operators
Sazināties: LAIMTŪRE Sūtīt e-pastu
Tālr.: 27883328
„KARĒLIJA. KIŽI SALA – VALAAMA SALA – SOLOVKU SALAS”

IEKĻAUTS CENĀ – EKSKURSIJU KLĀSTS UN ĒDINĀŠANA!

20.06 - 28.06.19 (9 dienas)

Laipni lūgti Karēlijā! Tūres laikā Jums būs iespēja izbraukt vislielākos Eiropas ezerus – Ladogas un Oņegas, kas apskalo Karēliju no dienvidiem, līdz Baltajai jūrai un ieraudzīt Solovku arhipelāga dabu, kas atrodas tikai 160 km no Polāra loka. Pasakaina Kiži sala, sirmā Valaama sala, Solovku klosteris ar savu diženību – šie pasaulslavenie pieminekļi, kā arī neskaitāmie ezeri, smaragda meži, krāčainās upes un laipnie cilvēki neatstās Jūs vienaldzīgus! Vienreiz apmeklējot Karēliju, Jūs gribēsiet šeit atgriezties vēl un vēl ...

APMEKLĒTĀS VIETAS CEĻOJUMA LAIKĀ: PLESKAVA - SANKTPĒTERBURGA – PETROZAVODSKA – KIŽU SALA – KARĒLIJAS BĒRZU DABAS REZERVĀTĀ „KIVAČ” - MEDVEŽEGORSKA - KEMA - SOLOVKU SALAS – KIŅERMA - KALNU PARKS „RUSKEĀLA” - NOBRAUCIENS AR PLOSTU PA ŠUJAS UPI - SORTAVALA – VALAAMA SALA – SANKTPĒTERBURGA»

1. DIENA

06:00 izbraukšana no Rīgas. Pārbrauciens caur Igaunijas teritorijai. Krievijas robeža. Pirmā pilsēta, kura sagaida mūs Krievijas pusē – Pečori – viena no vecākajām Pleskavas apgabala pilsētām. Pleskavas Pečoru klostera apmeklējums. Klosteris pirmsākumos atradās alās un tā vārdā tika nosaukta arī pilsēta. Gleznainajā ielejā, kurā atrodas klosteris, ir vairākas karstu smilšu alas, kas ir veidojušās, pazemes ūdeņiem izšķīdinot dažādus iežus. Jūs redzēsiet klosteri, kas ir lielākais garīgās un kultūras dzīves centrs, lielākais no vīriešu klosteriem ar nepārtrauktu vairāku gadsimtu vēsturi un brīnišķīgu XVI-XIX gs. arhitektūras ansambli. Pārbrauciens uz Pleskavu – vienu no vecākajām Krievijas pilsētām, kas atrodas divu upju – Pskovas un Veļikajas satekas vietā. Pastaiga vecpilsētā: Kremlis, ir iespēja apmeklēt Trejādības katedrāli un Kancelejas palātas. Laiks pusdienām. Pārbrauciens uz Sanktpēterburgu. Nakts viesnīcā Sanktpēterburgā.ww.laimture.lv

2. DIENA

Brokastis. Apskates ekskursija Sanktpēterburgā: svinīgie Īzaka un Pils laukuma ansambļi, Admiralitāte, plašais Ņevas prospekts, kas atgādina Berlīnes Kurfürstendamm un Ņujorkas Brodveju, un ko dēvē arī par Tolerances ielu, jo tajā uzbūvētas dažādu konfesiju baznīcas. Krāšņās Marmora un Menšikova pilis, Vasilija salas strēle – Biržas ēka, Rostrālās kolonnas. Brīvs laiks. Būs iespēja apmeklēt pilsētas muzejus, Īzaka katedrāli, Kristus Augšāmcelšanās baznīcu – dēvētu par Spas-na-Krovi, Krievu muzeju. Ieiet slavenajā Grāmatu veikalā – Zingera namā, vai izbaudīt Ņevas prospekta daudzos veikalus. Pēc vēlēšanās iespēja izbraukt ar kuģīti pa Sanktpēterburgas upēm un kanāliem «Ziemeļu Venēcija...» (no 450RUB). Laiks pusdienām. Pārbrauciens uz Petrozavodsku. Nakts viesnīcā Petrozovodskā.

3. DIENA

Brokastis. Laipni lūgti Karēlijas galvaspilsētā – Petrozovodskā! Piecu jūru osta, kura izvietota Oņegas ezera krastā. Īsta Eiropiska pilsēta ar karelo-somu kolorītu, Sanktpēterburgas vienaudzis, mājīga, skaista, ar savu unikālo vēsturi. Petrozovodsku dibināja Pēteris I 1703. gadā, taču par pilsētu to pasludināja Katrīna II tikai 1777. gadā. Petrozavodskas apskates ekskursija. Jūs redzēsiet Oņegas ezera skaisto krastmalu, Petrozavodskas Valsts universitāti, Muzikālo teātri, Nacionālo bibliotēku. Petrozavodskas arhitektūras simbols ir Aleksandra Ņevska katedrāle, viena no skaistākajām pilsētas celtnēm. Brīvs laiks. Piedāvājam doties ekskursijā uz Kiži salu. Pārbrauciens ar ātrgaitas kuteri «Komēta» pa Oņegas ezeru uz Kiži salu (60EUR). Visa sala ir brīvdabas koka arhitektūras muzejs. 176 gadu garumā ar nezināmu meistaru rokām tika veidots unikāls arhitektūras ansamblis. Preobraženskas baznīca, kas ar saviem divdesmit diviem torņiem tiek uzskatīta par neatkārtojamu paraugu, tautas koka arhitektūras virsotni, Pokrova baznīca, kapsētas zvanu tornis, zemnieku mājas, saimniecības ēkas un visvecākā koka baznīca Krievijā – Lazarja Augšāmcelšanās baznīca. Koka baznīcas, kas atrodas uz Kiži salas ezera ziemeļu daļā, iekļautas UNESCO Pasaules mantojuma sarakstā. Vērtīgākie arhitektūras un kultūras pieminekļi ir divas neparastas koka baznīcas, kas celtas 18. gadsimtā. Atgriešanās Petrozavodskā. Brīvais laiks. Pastaiga pa slaveno pilsētas krastmalu. Nakts viesnīcā.

4. DIENA

Brokastis. Pārbrauciens uz Karēlijas pilsētu Kemu. Ekskursija Karēlijas bērzu dabas rezervātā „Kivač”. Jums pastāstīs, kāpēc izstrādājumi no karēlijas bērza ir unikāli. Redzēsim vienu no daiļākajiem ūdenskritumiem Karēlijā un izbaudīsim neparasti dzidru un svaigu Karēlijas gaisu. Ir iespēja doties peldē vai izbaudīt pastaigu gar ezera krastu. Pārbrauciens uz Medvežegorskas pilsētu, kas atrodas Oņegas ezera krastā. Pusdienas. Karēlijas fabrikas „Karēlijas raksti” apmeklējums. Šī unikālā vieta ir pati lielākā visā Ziemeļrietumu Krievijā, kas strādā ar Krievijas rakstu saglabāšanu un kultūru. Jūs redzēsiet linu un kokvilnas izstrādājumus ar visdažādākajiem rakstiem. Būs iespēja iegādāties dažādus roku darbus, lakatus ar unikāliem rakstiem un daudz ko citu. Lēnām tuvojamies Baltajai jūrai! Pārbrauciens uz Rabocheostrovsk - mēs esam klāt pie Baltās Jūras! Baltās naktis Karēlijā tiešām ir viens no galvenajiem iemesliem, lai atbrauktu uz šejieni! Naktī ir tik pat gaišs cik dienā! Šis laiks ir viennozīmīgi labs tiem, kuriem patīk daba un tās skaistums, jo daba šajā laikā ir īpaši pievilcīga un bagāta. Saule tikai mazliet pieskarās horizontam un nenorietot, pārpeld debesīs uz otru pusi un tad atkal ceļās augšā. Laiks, kad pasaule tiek apgaismota īpašā tonī, kuru nevar redzēt dienas laikā. Nakts viesnīcā Baltās Jūras krastā.

5. DIENA

Brokastis. Transfērs uz Jūras ostu. Brauciens ar tvaikoni uz Solovku arhipelāgu Baltaja jūrā (80EUR). Ekskursija "Soloveckas klostera vēsture un arhitektūra": teritorija, katedrāles, sienas, torņi, nekropole, Solovku kremlis – viss ir iekļauts UNESCO mantojuma sarakstā. Pusdienas. Ekskursija Soloveckas klosterī. Iepazīšanās ar Soloveckas kremļa centrālo arhitektūras kompleksu un saimniecības būvēm, muzeja ekspozīcijas apmeklēšana. Ekskursija uz Soloveckas labirintu rekonstrukciju. Solovku salām ir divas vēstures posmi: bagāts ar svētumu, laikā, kad šeit plauka Solovku salu klosteris, un tumšu vēstures brīdi, kad šeit atradās Solovku salu nometne. Šodien sala atgūst jaunu dzīvību, uzņemot tūristus un svētceļotājus. Vakarā atgriešanās viesnīcā jūras krastā.

6. DIENA

Brokastis. Izbraucam uz Petrozovodsku. Karēlija – Tā ir unikāla pasaules vieta, zilo ezeru zeme, balto nakšu un saulaino dienu zeme, bagāta ar medījumiem un zivīm. Daba atklāj daiļākos skatus, klintis, ezerus un jūras. Karēlijā, gluži kā citā dimensijā, laiks apstājas, daba ir palikusi cilvēku neskarta un saglabājusi savu noslēpumu. Pusdienas Medvežegorskā, Oņegas ezera krastā. Unikāla Karēlijas ciema Kiņerma apmeklējums. Šajā ciemā atrodās tikai septiņpadsmit dzīvojamās mājas! Dažas no šīm ēkām tika celtas vēl XVI gs. Ciema centrā atrodas Smoļenskas Dieva mātes baznīca, celta XVII gs. Dotā brīdī ciems ir Karēlijas kultūras mantojuma sarakstā un tiek aizsargāts. Ierodotiet Petrozovodskā, iekārtošanās viesnīcā. Pēc vēlēšanās ir iespēja doties izbraukumā ar plostiem pa Šujas upi! (30EUR). Daiļā Karēlijas daba, meži un upes krasti – šīs vietas ir uzskatītas par vienām no skaistākajām Krievijā. Nobrauciens ar plostiem ir drošs un norit instruktoru pavadībā. Jūs sagaida pikniks mežā pie ugunskura ar plaši pazīstamo Karēlijas balzāmu. Nakts viesnīcā Petrozovodskā.

7. DIENA

Brokastis. Turpinam ceļojumu Karēlijā. Dodamies uz Sortavalo pusi. Ekskursija kalnu parkā „Ruskeāla”. Parks ir iekļauts Krievijas kultūras mantojuma sarakstā un ir daiļāko parku top desmit sarakstā. Šeit tiek apvienota dabas varenība un daiļums. Milzīgi, balti- pelēki ieži, marmora karjers, kas slejās augšup no zilā ūdens, nespēj atstāt vienaldzīgu! Brauciens uz Ruskeālu ūdenskritumiem – slavenās filmas “Bet rītausmas šeit klusas...” filmēšanas vietu. Pārbrauciens uz Sortavala pilsētu - viena no senākajām Karēlijas pilsētām. Pilsētā starp nelielām koka mājiņām un daudzstāvu koka mājām mēs redzēsim pārsteidzoši skaistas celtnes, kuras XIX gadsimta beigās uzbūveja somu arhitekti. Sortavalo tiek dēvēta par sudraba vītolu pilsētu, jo tā ir zaļiem kokiem bagāta. Brīvs laiks Sortavalo. Nakts viesnīcā.

8. DIENA

Brokastis. Brīvs laiks Sortavalo pilsētā. Piedāvājam doties uz Valaam salu. Brauciens pa Ladogas ezeru uz Valaama salu (65EUR). Apskates ekskursija klostera centrālajā ciemā, Spaskas Preobraženskas katedrāles apmeklējums. Īpaši skaisti šeit izskatās zvanu tornis, Svētie vārti, Jaroslavļas brīnumdaru baznīca, Spasas Preobraženskas katedrāle, mūku celles korpuss, ēdamzāle un klostera pārziņa istabas. Nikolas, Voskresenskas un Gefsimana mūku mītņu apmeklējums. Pusdienas. Atgriešanās Sortavalas pilsētā. Pārbrauciens uz Sanktpēterburgu. Lielveikala apmeklējums un pauze karstai maltītei. Izbraukšana uz Rīgu. Nakts ceļā.

9. DIENA

Atgriešanās Rīgā.
Izceltie sludinājumi
<
Lietošanas noteikumi | Reklāma portālā | Mani sludinājumi | Sazināties ar mums
Visas tiesības aizsargātas © 2019 TopReklama.lv