» Sludinājumi » Izklaide / Atpūta » Tūrisms
Mani sludinājumi

Polijas pērles, augstie Tatri un Zakopanes termālie avoti / LAIMTŪRE

EUR 130,-
Polijas pērles, augstie Tatri un Zakopanes termālie avoti / LAIMTŪRE
Sludinājuma papildinformācija
Pilsēta / Reģions:Rīga
Datums:23 / 02 / 2019
Izvietot sludinājumu
Lai izceltu šo sludinājumu portālā TopReklama.lv, nosūtiet SMS kodu uz tālruni 1881
Izcelt uz 1 mēnesi (€1.55) TOPR a26720
Izcelt uz 3 mēnešiem (€2.95) TOPR b26720
Piemēram, ja vēlaties izcelt sludinājumu uz 3 mēnešiem, Jums jāuzraksta SMS ar tekstu TOPR b26720 un jānosūta tā uz tālruni 1881
mobile operators
Sazināties: LAIMTŪRE Sūtīt e-pastu
Tālr.: 27883328
«POLIJAS PĒRLES, AUGSTIE TATRI UN ZAKOPANES TERMĀLIE AVOTI»

19.04.19 - Lieldienās!
21.06.19 - Jāņos!
11.07.19 - Vasaras vidū!
15.08.19 - pirms skolas sākuma!
15.11.19 - Valsts svētkos!

APMEKLĒTĀS VIETAS CEĻOJUMA LAIKĀ: VARŠAVA - КRAKOVA - VEĻIČKA: VEĻIČKAS SĀLS RAKTUVES, PAZEMES EZERI – ZAKOPANE – AUGSTIE TATRI: GUBALAWKA VIRSOTNE, “TERMA BIAŁKA” TERMĀLIE AVOTI – ČENSTOHOVA: JASNA GORA KLOSTERIS

1. DIENA

06:00 izbraukšana no Rīgas. Laiks ceļā, brauciens cauri Lietuvai. Pietura pastaigai un pusdienām Varšavā. Pārbrauciens uz Krakovu. Nakts viesnīcā Krakovā.

2. DIENA

Brokastis. Pēc izvēles, izbraukuma ekskursija uz Zakopani (25EUR) – Polijas ziemas galvaspilsētu. Ja laika apstākļi būs labvēlīgi, pacelsimies Gubalawka virsotnē (Augstie Tatri), no kuras paveras apburošs skats uz apkārtni. Zakopanes pilsētas ekskursijas laikā jums būs iespēja iepazīt vietējo iedzīvotāju kultūru, tradīcijas un folkloru, kas ir saglabājusies no seniem laikiem un tiek nodota nākamajām paaudzēm. Pastaiga pa centrālo pilsētas ielu, kur būs iespēja apmeklēt kafejnīcas un suvenīru veikaliņus. Pēc vēlēšanās piedāvājam iespēju apmeklēt “Terma Białka” termālos avotus. Komplekss ir sadalīts 4 zonās. Izklaides zona – 5 termālā ūdens baseini, ūdens temperatūra 34 C, slidkalniņi, kuru kopējais garums sastāda 300 metrus, plašs atrakciju parks bērniem. Klusā zona – tā ir īstā vieta tiem, kas vēlas relaksēties un atpūsties no ikdienas trokšņiem un steigas. Te tiek piedāvāti 3 baseini, kā zināms ūdenim piemīt dažādas nomierinošas un ārstnieciskas īpašības. Pirts cienītājiem tiek piedāvātas 5 saunas, ģeotermālais ūdens baseins, atvēsinošais baseins, kokteiļu bārs. SPA centrā ir pieejama virkne dažādu relaksējošu un ārstniecisku procedūru. Nakts viesnīcā.

3. DIENA

Brokastis. Pēc izvēles, ekskursija „Veļičkas sāls raktuves” (15EUR), raktuvēs ekskursija vietējā gida vadībā. Veļičkas sāls (Wieliczka) raktuvju apmeklējums. Septiņu gadsimtu laikā sāls iegūšanas raktuves ir kļuvušas par neatkārtojamu un noslēpumainu sāls pilsētu. Pazemes ezeri, baznīcas ar unikālām sāls skulptūrām, lielās sāls kameras, kur vēl mūsdienās rīko balles, koncertus un pat futbola mačus. Atgriešanās Krakovā. Iepazīšanās ar Polijas «garīgo galvaspilsētu», «simt baznīcu pilsētu» - Krakovu, ekskursija vietējā gida pavadībā (15EUR). Ne velti Krakova ir iekļauta UNESCO Pasaules kultūras mantojuma sarakstā kā viens no pasaules vērtīgākajiem objektiem. Pilsētas vēsturiskā centra apskate: slavenais Vāveles kalns ar gotisko katedrāli un Karaļu pili, tirgus laukums, Sv. Marijas baznīca, Sukiennices ēka, Jagelonu universitāte. Brīvais laiks. Pārbrauciens uz Čenstohovu. Nakts viesnīcā.

4. DIENA

Brokastis. Čenstohovas Jasna Goras klostera apskate. Jasna Gora– viena no slavenākajām svētceļojumu vietām Eiropā. Klosteris ir slavens ar Čenstohovas Dievmātes ikonu, kurai tiek piedēvētas pārdabiskas spējas. Šo ikonu pielūdz gan katoļi, gan arī pareizticīgie no visas Polijas un centrālās Eiropas. Čenstohovā ir izveidots muzejs, kur tiek glabāti dāvinājumi no cilvēkiem, kuriem ikona ir palīdzējusi. Ceļš mājup. Pusdienu pauze. Brauciens cauri Polijai un Lietuvai. Vēlu vakarā atgriešanās Rīgā.

Pērc LAIMTŪRE mājas lapā, nāc uz biroju: Blaumaņa ielā, vai zvani!
Izceltie sludinājumi
<
Lietošanas noteikumi | Reklāma portālā | Mani sludinājumi | Sazināties ar mums
Visas tiesības aizsargātas © 2019 TopReklama.lv