topspeles.lv
» Sludinājumi » Pērk / Pārdod » Veselība / Skaistums
Mani sludinājumi

SILDALIST (2 IN 1)

EUR 25,-
SILDALIST (2 IN 1)
SILDALIST (2 IN 1)SILDALIST (2 IN 1)
Sludinājuma papildinformācija
Pilsēta / Reģions:Rīga
Datums:14 / 04 / 2018
Mājas lapaapskatīt
Izvietot sludinājumu
Lai izceltu šo sludinājumu portālā TopReklama.lv, nosūtiet SMS kodu uz tālruni 144
Izcelt uz 1 mēnesi (€1.55) TOPR a24285
Izcelt uz 3 mēnešiem (€2.95) TOPR b24285
Piemēram, ja vēlaties izcelt sludinājumu uz 3 mēnešiem, Jums jāuzraksta SMS ar tekstu TOPR b24285 un jānosūta tā uz tālruni 144
mobile operators
Sazināties: SILDALIST (2 IN 1) Sūtīt e-pastu
Tālr.: 0000000000000
NEW 2 in 1!

SILDALIST™ - Sildenafil 100mg (Viagra) + Tadalafil 20mg (Cialis) (blister 6 tab x 120mg). Sildalis - ātra un droša potences atgūšana. Ar to jūs varat viegli atjaunot savu vīrišķību un seksuālās spējas, iegūt pašapziņu. Sildalist ir medikaments, kas satur divas galvenās sastāvdaļas: Sildenafilu un Tadalafilu. Pirmais ir nepieciešams, lai izraisītu uzbudinājuma stāvokli. Sakarā ar tā iedarbību ievērojami palielinās asins plūsmas līmenis uz dzimumorgāniem, kas izraisa erekciju. Otrais komponents ir Sildenafila darbības pastiprinātājs un tā atsevišķais effekts ir pagarināt erekciju un dzimumakta pabeigšanas kavēšana. Šī divu līdzīgu meikamentu kombinācija iedarbības ziņā izraisa to, ka Sildalis izraisa dzimumlocekļa erekciju tikai pēc piecpadsmit vai divdesmit minūtēm pēc zāļu ievadīšanas (bet identiskas zāles stājas spēkā tikai pēc stundas); iedarbība ilgst ilgu laiku - trīsdesmit sešas stundas. Tas ir vairāk nekā pietiekami daudz laika, lai veiktu vairākus pilnus dzimumaktus; Sildalist medikamentam praktiski nav kontrindikāciju un ir pilnīgi nekaitīgas cilvēka ķermenim un veic tikai pozitīvu rezultātu. Jebkādu blakusparādību varbūtība samazinās gandrīz līdz nullei, ņemot vērā mazo devu un augstu kvalitāti visiem komponentiem.

Ražotājs: CIPLA (India)

(1 pac 6 tab x 120mg) 25 EUR

SILDALIST™ - Силденафил 100mg (Виагра) + Тадалафил 20mg (Сиалис) (блистер 6 tab x 120mg). Sildalis – быстрое и безопасное восстановление потенции. С его помощью вы сможете легко восстановить свою мужскую силу и сексуальные способности, обрести уверенность в себе. Преимущества фармакологического средства Sildalist: Прежде всего, данный препарат представляет собой лекарство, включающие два основных компонента: Силденафил и Тадалафил. Первый необходим для того, чтобы вызвать состояние возбуждения. Благодаря его воздействию значительно возрастает уровень притока крови к половому органу, ввиду чего и возникает эрекция. Второй компонент является усилителем действия Силденафила, а его индивидуальный эффект заключается в том, чтобы продлить эрекцию и задержать окончание полового акта. Подобное сочетание двух схожих по своему воздействию препаратов приводит к тому, что фармакологическое средство Sildalist: вызывает эрогирование полового члена всего через пятнадцать-двадцать минут после приема (в то время как идентичные лекарства начинают действовать только через час; эффект длится долго – тридцать шесть часов. Этого времени более чем достаточно для совершения нескольких полноценных половых актов; препарат Силдалист практически не имеет противопоказаний – он не рекомендован для приема только в случае наличия аллергических реакций на составляющие (индивидуальной непереносимости) или серьезных заболеваний сердечно-сосудистой системы; данное лекарственное средство абсолютно безвредно для организма мужчины и несет только положительный результат. Вероятность возникновения каких-либо побочных эффектов сведена практически к нулю ввиду небольшой дозировки и высокого качества всех составляющих компонентов.
Производитель: CIPLA (India)
Izceltie sludinājumi
Lietošanas noteikumi | Reklāma portālā | Mani sludinājumi | Sazināties ar mums
Visas tiesības aizsargātas © 2018 TopReklama.lv