» Sludinājumi » Izklaide / Atpūta » Tūrisms
Mani sludinājumi

Slovākija un Ungārija Lieldienās! / LAIMTŪRE

EUR 175,-
Slovākija un Ungārija Lieldienās! / LAIMTŪRE
Sludinājuma papildinformācija
Pilsēta / Reģions:Rīga
Datums:12 / 02 / 2019
Izvietot sludinājumu
Lai izceltu šo sludinājumu portālā TopReklama.lv, nosūtiet SMS kodu uz tālruni 1881
Izcelt uz 1 mēnesi (€1.55) TOPR a26604
Izcelt uz 3 mēnešiem (€2.95) TOPR b26604
Piemēram, ja vēlaties izcelt sludinājumu uz 3 mēnešiem, Jums jāuzraksta SMS ar tekstu TOPR b26604 un jānosūta tā uz tālruni 1881
mobile operators
Sazināties: LAIMTURE Sūtīt e-pastu
Tālr.: 27883328
Slovākijas kalni un neatkārtojamā Ungārija Donavas ielokā!

Lieldienās: 18.04 - 22.04.19

Ceļojums ar autobusu, 5 dienas - visas naktis viesnīcā!

Apmeklētās vietas ceļojuma laikā: Poprada - Domicas alas – Budapešta: brauciens ar kuģīti pa Donavu, Sečeņi peldvieta – Estergoma: «Ungārijas Vatikāna» - Višegrada – Sentendre: Marcipāna muzejs – Egera: termālie baseini un vīna pagrabi un ungāru «Čarda»

Budapešta - Iepazīsim divas vēsturiskās daļas: Peštu – Varoņa laukums, Vajdahuņada pils, Valsts Opera, Parlamenta ēka, Svētā Ištvana bazilika, Ķēžu tilts un Budu - Sv. Maķāša baznīca, Zvejnieku bastions, Trīsvienības kolonna, Prezidenta pils. Brauciens ar kuģīti pa Donavu (par papildus maksu) baudot izgaismoto pilsētu un malkojot glāzi dzirkstošā vīna!

Estergoma - Šeit dzimis un kronēts pirmais ungāru kristīgais karalis Svētais Ištvāns. Estergomas bazilika (19. gs.) ir katoļu baznīcas centrs un lielākā baznīca Ungārijā, kuras atklāšanai par godu mesu tika rakstījis Ferencs Lists. Šeit atrodas vērtīgākā un lielākā baznīcas priekšmetu kolekcija. Estergoma ir pirmā Ungārijas galvaspilsēta un tiek dēvēta par «Ungārijas Vatikānu».

Višegrada - ungāru karaļa Maķāša iemīļota atpūtas vieta. Višegradas cietokšņa pilsdrupu un muzeja apskate. No šīs vietas paveras brīnišķīgs skats uz Donavu.

Sentendre - Pilsēta ar senatnīgu arhitektūru, kuru radījuši serbu, dalmāciešu un grieķu ieceļotāji 17. – 18 .gs., piešķirot Ungārijas pilsētai nepierastu Vidusjūras stilu. Marcipāna muzeja apmeklējums, muzeja veikaliņā var iegādāties ekskluzīvas marcipāna figūriņas un konfektes.

Egera - Pilsēta ir slavena ar saviem arhitektūras pieminekļiem, vīniem un ārstnieciskajiem avotiem. Cietoksnis, turku laika minarets, katedrāle, Minoretu baznīca. Egera ieņem 3.vietu valstī vēsturisko pieminekļu skaita ziņā. Pēcpusdienā aicinām doties uz «Skaistās sievietes ieleju» un nodegustēt slavenos Egeras vīnus - «Egri Bikaver», «Egri Lenyka», ugunīgo gulaša zupu.

Lasi pilnu programu LAIMTŪRE mājas lapā, un pērc On-Line!
Izceltie sludinājumi
<
Lietošanas noteikumi | Reklāma portālā | Mani sludinājumi | Sazināties ar mums
Visas tiesības aizsargātas © 2020 TopReklama.lv