topspeles.lv
» Sludinājumi » Nekustamais īpašums » Komercplatības
Mani sludinājumi

Ražošanas, noliktavu un biroju telpu noma

Ražošanas, noliktavu un biroju telpu noma
Ražošanas, noliktavu un biroju telpu nomaRažošanas, noliktavu un biroju telpu noma
Sludinājuma papildinformācija
Pilsēta / Reģions:Ogre un raj.
Datums:13 / 01 / 2011
Mājas lapaapskatīt
Izvietot sludinājumu
Lai izceltu šo sludinājumu portālā TopReklama.lv, nosūtiet SMS kodu uz tālruni 1881
Izcelt uz 1 mēnesi (€1.55) TOPR a883
Izcelt uz 3 mēnešiem (€2.95) TOPR b883
Piemēram, ja vēlaties izcelt sludinājumu uz 3 mēnešiem, Jums jāuzraksta SMS ar tekstu TOPR b883 un jānosūta tā uz tālruni 1881
mobile operators
Sazināties: BPOgre Sūtīt e-pastu
Tālr.: 65048600
SIA "Business Park Ogre" piedāvā ražošanas, noliktavu un biroju telpu nomu pilna servisa industriālā parkā:

SIA „Business Park Ogre” ir viens no pirmajiem pilna servisa industriālajiem parkiem Latvijā, dibināts 2001.gadā. Tas tika izveidots, izmantojot Norvēģijas industriālās attīstības korporācijas SIVA SF ilggadējo pieredzi un sadarbības tīklu.

Elektroapgāde. Visiem parka nomniekiem pieejama industriālajām vajadzībām atbilstoša elektroapgāde.
Dabas gāze. Industriālajam parkam blakus esošais gāzes vads ļauj izmantot dabasgāzi gan vietējai apkures centrālei, kas nodrošina apkuri un silto ūdeni, gan arī ražošanas tehnoloģijām.
Ūdensapgāde un kanalizācija. Lai nodrošinātu vislabākās kvalitātes dzeramo ūdeni, biroju ēkā uzstādīti moderni ūdens attīrīšanas filtri.
24 stundu apsardze ar videonovērošanu. Līgums ar profesionālu apsardzes uzņēmumu nodrošina gan materiālo vērtību saglabāšanu, apmeklētāju kontroli, gan arī, ja ir šāds pieprasījums, pastāvīgo darbinieku reģistrāciju.
Ugunsdrošība. Gan biroju, gan industriālajās ēkās ugunsdrošības instalācijas ir atbilstošas LR normatīvajiem aktiem un vispārpieņemtajai praksei.
Biroji. Pieejami labiekārtoti biroji ar centrālo ventilāciju un visām nepieciešamajām instalācijām. Iespējams iznomāt arī pilnībā mēbelētas biroju telpas.
Telekomunikācijas un internets. Pieejams platjoslas internets ar 10 Mbs augšuplādes un lejuplādes ātrumu.Biroju telefonu centrāle nodrošina kvalitatīvus telefonu sakarus, tai skaitā bezmaksas sarunas industriālā parka iekšējo abonementu starpā un izdevīgus vietējos un starptautiskos tarifus. Jaunu abonementu numuru iespējams izdalīt dienas laikā.
Recepcija. Biroju ēkas 1 stāvā atvērta darba dienās no 9.00 līdz 17.00. Pieejamie papildus pakalpojumi, - biroju tehnikas izmantošana, sekretariāta pakalpojumi, konsultācijas, palīdzība personāla atlases konkursu organizēšanā.
Semināru telpa. Pieejama semināru un sapulču telpa ar visu nepieciešamo aprīkojumu. (Multimēdiju projektors, tāfele, kodoskops, TV un video). Biznesa semināru vai citu pasākumu laikā iespējams nodrošināt ēdināšanas pakalpojumus.

Adrese: Ogre, Akmeņu iela 45, LV – 5001, tel. +371 650 48600
Izceltie sludinājumi
<
Lietošanas noteikumi | Reklāma portālā | Mani sludinājumi | Sazināties ar mums
Visas tiesības aizsargātas © 2021 TopReklama.lv