» Sludinājumi » Nekustamais īpašums » Mājas
Mani sludinājumi

Pārdod skaistu māju

EUR 265,000,-
Pārdod skaistu māju
Pārdod skaistu mājuPārdod skaistu mājuPārdod skaistu mājuPārdod skaistu mājuPārdod skaistu māju
Sludinājuma papildinformācija
Pilsēta / Reģions:Rīgas rajons
Datums:18 / 08 / 2017
Mājas lapaapskatīt
Izvietot sludinājumu
Lai izceltu šo sludinājumu portālā TopReklama.lv, nosūtiet SMS kodu uz tālruni 1881
Izcelt uz 1 mēnesi (€1.55) TOPR a21762
Izcelt uz 3 mēnešiem (€2.95) TOPR b21762
Piemēram, ja vēlaties izcelt sludinājumu uz 3 mēnešiem, Jums jāuzraksta SMS ar tekstu TOPR b21762 un jānosūta tā uz tālruni 1881
mobile operators
Sazināties: Jānis Sūtīt e-pastu
Tālr.: 29161515
Māja būvēta, izmantojot mūsdienīgu frēzbaļķu tehnoloģiju, kas to padara īpaši energoefektīvu un nodrošina ekoloģiski tīru dzīves vidi. Koka konstrukcijas sniedz mājai labu termoizolāciju – tā “elpo”, radot telpās optimālu gaisa temeperatūras un mitruma līdzsvaru. Karstā laikā varat baudīt patīkamu vēsumu, kā arī mājīgu siltumu ziemā. Zinātniski apstiprināta arī koka ēku labvēlīgā ietekme uz veselību un labsajūtu.

Māja var lepoties ar laikmetīgu arhitektūru un pārdomātu telpu plānojumu, turklāt terase ar skatu un izeju uz mežu ļaus jums baudīt svaigu priežu sila gaisu katru.

Māja būvēta no ekoloģiskiem un izturīgiem materiāliem - Sibīrijas egles. Ārsienas konstruētas no biezām, 240mm līmētām brusām. Labai siltumizolācijai uzstādīti 92mm koka pakešu logi ar trīsslāņu (48mm) stikla paketi un selektīvo pārklājumu. Ēkas būvnieks ir saņēmis energoefektivitātes sertifikātus. Apkures iekārta: "Panasonic Aquera" 2017.gada modeļa gaiss-ūdens siltumsūknis. Siltās grīdas pirmajā stāvā, radiatori - otrajā. Novietne diviem auto. Dabisks zemes reljefs. Netālu Mazā Baltezera pludmale un Gauja. 2km līdz Ādažu centram, 20km līdz Rīgas centram. Ādažu sabiedriskais transports, pieturvieta "Alderi". Mājai 2 gadu, apkures sistēmai( Panasonic AQUERA gaisa siltumsūknis)- 7 gadu garantijas laiks.

CIEMATS KLUSIE KALNI
Baudiet priežu meža mieru skaistā vietā 20 kilometru attālumā no Rīgas pa Tallinas šoseju. Tajā plānoti 23 individuālās apbūves meža zemes gabali platībā no 1200 līdz 2415 m2. Lieliska satiksme, nelielas pastaigas attālumā Ādaži un Baltezers. Ciematā nodrošināta Ādažu pilsētas ūdens apgāde un kanalizācija,kā arī 25 ampēru trīsfāžu elektropievads katram apbūves gabalam. Ciemata ceļi tiks bruģēti.

KĀPĒC IZVĒLĒTIES CIEMATU KLUSIE KALNI
Skaista un dabiska vide priežu mežā
10 minūšu pastaigas attālumā līdz mazā Baltezera pludmalei un Gaujas upei
Ādažu pilsētas ūdens un kanalizācijas pieslēgums
Lieliska satiksme: šoseja, sabiedriskais transports 5 minūšu gājiena attālumā
20 km līdz Rīgai, 2 km līdz Ādažu centram
Ādažos atrodas lielveikali, skolas un bērnudārzi, medicīnas, sporta, kultūras centri, kafejnīcas un bibliotēka. Tuvākais bērnudārzs “Patnis” 10 minūšu gājiena attālumā (Podniekos).

Nepieciešama papildus informācija vai vēlaties apskatīt īpašumu lūdzu zvaniet, lai varam vienoties par Jums pieņemamu apskates laiku!
Izceltie sludinājumi
<
Lietošanas noteikumi | Reklāma portālā | Mani sludinājumi | Sazināties ar mums
Visas tiesības aizsargātas © 2022 TopReklama.lv