» Sludinājumi » Pērk / Pārdod » Senlietas / Juvelierizstr.
Mani sludinājumi

Atlaides līdz -35 % saderināšanās gredzeniem ar briljantiem

EUR 120,-
Atlaides līdz -35 % saderināšanās gredzeniem ar briljantiem
Atlaides līdz -35 % saderināšanās gredzeniem ar briljantiemAtlaides līdz -35 % saderināšanās gredzeniem ar briljantiem
Sludinājuma papildinformācija
Pilsēta / Reģions:Rīga
Datums:08 / 01 / 2016
Mājas lapaapskatīt
Izvietot sludinājumu
Lai izceltu šo sludinājumu portālā TopReklama.lv, nosūtiet SMS kodu uz tālruni 1881
Izcelt uz 1 mēnesi (€1.55) TOPR a16208
Izcelt uz 3 mēnešiem (€2.95) TOPR b16208
Piemēram, ja vēlaties izcelt sludinājumu uz 3 mēnešiem, Jums jāuzraksta SMS ar tekstu TOPR b16208 un jānosūta tā uz tālruni 1881
mobile operators
Sazināties: Vigorius Wedding Sūtīt e-pastu
Tālr.: 29710507
Vigorius juveliersaloni piedāvā vairākas iespējas, kā var iegādāties saderināšanās gredzenu. Tas ir serviss atbilstoši katra gaumei un vajadzībām. Klientu ērtībām iespējams ar kolekcijām iepazīties arī elektroniskajā katalogā.
Ja labprātāk izvēlaties no piedāvājumu klāsta, saderināšanās gredzenu var iegādāties kādā no Vigorius saloniem, kur pieejami dažādu zelta krāsu gredzeni gan ar briljantiem, gan cirkonijiem. Salonos pieejamas gan kolekcijas, kas ir Vigorius meistaru roku darbs, gan kolekcijas no Itālijas. Daudzveidīgo dizainu klāstā atradīsiet gan klasiskus, gan modernus paraugus. Saderināšanās gredzens var būt vienkāršas elegances iedvesmots vai pat ļoti sarežģītu līniju, izliekumu un motīvu mākslas darbs. Konsultants palīdzēs jums orientēties plašajā piedāvājumā.
Ja esat individuālists vai vēlaties ko unikālu – saderināšanās gredzens var tikt arī pasūtīts, izvēloties jebkuru materiālu vai to kombināciju, kā arī dārgakmeņu iestiprināšanu. Pieejami briljanti un cirkoniji, kā arī dabīgās upes pērles. Cena par darbu saderināšanās gredzenam pēc individuāla pasūtījuma ir sākot no 120 €
Saderināšanās gredzenu, to pasūtot pēc individuāla dizaina, var būt vieglāk saskaņot ar laulību gredzeniem. Iespējams pasūtīt arī komplektu.
Izceltie sludinājumi
<
Lietošanas noteikumi | Reklāma portālā | Mani sludinājumi | Sazināties ar mums
Visas tiesības aizsargātas © 2020 TopReklama.lv